Kto sme?

Sme umelecká škola tanca

Naša vízia?

Kultúrne vzdelávame deti a mládež

Kde sme?

Sídlime v Košiciach na adrese Hroncova 23

Kto sme?

Sme umelecká inštitúcia s viac ako dvadsaťročným pôsobením, ktorej zakladateľkou bola choreografka a tanečná pedagogička MgA. Boba Brella. Hlavnou myšlienkou inovatívneho konceptu školy je sprostredkovanie umeleckých vedomostí kreatívnou a hravou formou, ktoré prispieva k rozšíreniu osobných ako aj medziľudkých schopností žiakov a je vedené tímom profesionálnych tanečníkov a pedagógov zo Štátneho divadla Košice.

Aký je náš cieľ?

Prostrednítvom kvalifikovaného tanečného vzdelania podporujeme v deťoch kreativitu, osobnostný rast, budovanie medziľudských vzťahov, rozvíjme ich talent, sebavedomie a lásku k umeniu. Pozitívny vplyv tanca na deti vystihuje výrok spisovateľa sira K. Robinsona: „Tanec je pre deti dôležitejší než matematika”. V tomto porovnaní je to práve tanec, ktorý môže pomôcť obnoviť radosť a uvoľniť napätie, ktorému je dieťa v škole vystavované.

Kde nás nájdete?

Sídlime na Hroncovej ulici č. 23 v krásnom, historickom meste Košice s bohatou kultúrou a umeleckým životom. Zúčastňujeme sa na mnohých akciách a podujatiach, či už v rámci našeho mesta, alebo v rôznych iných mestách na Slovensku a v zahraničí. Úzko spolupracujeme so Štátnym divadlom Košice, čím zabezpečujeme priamy náhľad do fungovania umeleckého života pre naše žiačky a žiakov.

Tanečná škola SZUŠ Boby Brelly - Roztancuj svoj rok!?

? Zápis 2019/2020! ? Roztancuj svoj rok.? Aj ty sa môžeš pridať už dnes a byt súčasťou tanečného sveta a hviezdou reflektorov! ? Zisti viac ⏩ https://www.brellart.sk/szus/ Online zápis hneď! ☺️??

Posted by brellart.sk on Monday, August 19, 2019

Pridaj sa k nám


DieťaSebaÁnoNie


]


ÁnoNie